Király L. Norbit nemrég újabb oldaláról ismerhették meg, ugyanis a Bravo Otto gálán nem csak énekesként, hanem műsorvezetőként állt a színpadra. "Ha nem szúrom el nagyon ezt a rendezvényt, akkor nagyon szeretném máshol is kipróbálni a műsorvezetést. Akár televízióban is el tudom képzelni magam!", mondta a tabutv.hu-nak az énekes.
Aki azért a következő X-Faktorral nem próbálkozna meg, noha a tehetségkutató eddigi házigazdája, Sebestyén Balázs nem vállalta a produkciót. "Á, erre ne is gondolj, ez azért nekem még nagyon nagy feladat: egy kis csíra vagyok ehhez! Balázs már több mint tíz éve benne van a szakmában, Ő a kisujjából kirázza, nekem pedig még nagyon sokat kell tanulnom.", magyarázta Király L. Norbi, aki a műsor kezdéséig hátralévő pár hónapban azért vehetne leckét Balázstól.
Norbi annak ellenére, hogy nagyon szeretne tanulni a műsorvezetőtől, egyelőre még inkább a fellépésekre, illetve az azokra való odajutásra koncentrál. "Egész nyáron egyszer négy és egyszer három nap szabim lesz, a többi mind fellépés. Ilyenkor mindig visznek, mert nagyon sok lenne a vezetés és az éneklés együtt, de egyébként rendszeresen ülök a volán mögé. Én azért egy kicsit tempósabban szeretek közlekedni, mert mindenhová időben oda kell érni és az a halálom, amikor valaki bénázik az utakon.", osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Király L. Norbi.
tabutv.hu
