Klapka György elárulta, mire számíthatnak gyermekei, ha ő már nem lesz az élők sorában. Két nagyobb gyermeke fejenként egy 72 hektáros termőterületet, amelynek darabja 97 millió forint értékű. Dennis és Sandy a diótermelő birtokot és üzemet és a régiségkereskedést örökli majd. Neje, Mária egy öröklakást kapott berendezve és felújítva.

Volt párjának, Mary Zsuzsinak azonban nem jár semmi, hacsak gyermekei el nem tartják, mehet az utcára. Gyerekeik sorsa igen, de Zsuzsié nem érdekli - szögezte le az "aranyember", aki szerint Dennis az anyjának köszönheti jelenlegi állapotát.

A fia ugyanazt csinálja, mint Zsuzsi, sem dolgozni, sem elvonóra nem akar menni, ráadásul összeszólalkozott Klapka nejével is, akivel korábban jóban voltak - mesélte szomorúan a műkereskedő a Napi Ászban. Klapka radikális lépéseket fontolgat az énekesnővel szemben.
Azt ugyanis nem tudja neki megbocsátani, hogy hazahozta a fiukat a németországi kórházból, ahol rendesen kikezelhették volna. Ehelyett most itthon van és iszik, Klapka szerint az édesanyjával együtt. Volt férje úgy véli, "vak vezet világtalant", Zsuzsinál a kezelés annyit tesz, hogy megveszi a fiának az italt. Dennis kétszer járt pszichiáternél. Miután azt javasolták neki, hogy dolgozzon, nem ment oda többet.

Klapka György nemrég elmondta, szeretne munkát biztosítani fiának, de tart tőle, hogy drogozó gyermeke meglopná. Míg meg nem gyógyul, kiszámíthatatlan, és nem merné az üzletbe beengedni, hiszen nagy értékekkel dolgoznak.

atv.hu / ma.hu